MÖBLER / Bord / Spelbord 13005172
nr 1300 5172
Spelbord
nyrenässans. Bredd: 89 cm. Djup: 44 cm, höjd: 66 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:39:58
100 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)